!!!KONEC!!!

Leden 2009

Zprávy+fotky Jacka

21. ledna 2009 v 15:34 Můj křeček Jack
Jackovi se zatím daří moc dobře a od té doby, co jsem vám psala naposled zase přibral a už je to taková kulička, jako byla dřív Jackinka. Už není zase tolik aktivní, jak před měsícem, ale žádnej problém mu nedělá vyšplhat na klec. Poslední týden už mi tak často nikam neutíká, ale přece jen mi asi před třema dněma za skříň utekl, protože jsem škvíru špatně ucpala, ale bez problémů jsem ho nalákala. Ale to jde, protože před tím mi utekl několikrát za týden. Podařilo se mi taky dneska vyfotit několik moc hezkejch fotek...=D...Jackoušek je prostě boží x) Ps : Už jsem ho teď asi tři tejdy nefotila...tak po dlouhý době tu máte pár aktuálních fotek :
Na téhle fotce moc hezky pozuje =o)...

Už mě blog zase moc "nebere"

9. ledna 2009 v 13:52 Moje kecy
Njn, už mě blog zase nebaví a návštěvnost je úplně na nic...Takže sem teď asi týden nebudu psát pak uvidím, třeba mě to zase chytne a nebo ne...na vaše blogy se občas podívám, ale na svůj psát nebudu!

Jack se pustil do ničení...

7. ledna 2009 v 15:00 Můj křeček Jack
Včera, když jsem přišla ze školy, jsem se šla kouknout, co Jack dělá. Právě pil a potom vyběhl do druhého patra. Následujícně vběhl do domečku z toaleťáku a pak hned zase vylezl a začal z domečku trhat kusy toaleťáku a nosit do dřevěného domečku, který má v prvním patře.. Tohle zopakoval asi třikrát a potom jsem slyšela jen, jak si v domečku dělá pořádek =). Přišlo mi to zvláští, protože v domečku má nanošenýho toaleťáku tolik, že se tam skoro nevejde x), tak mi nějak nejde do hlavy, proč ho musí ničit =D...Zajíma mě, jak dlouho mu vydrží.!
Vím, že hodně mých sbček tenhle domeček taky vytvářeli, tak by mě zajímalo, jestli ho vaši křečci taky takhle ničej!

Jelikož jsem měla foťák při ruce, povedlo se mi ho vyfotit v "akci" xD.

Dlouhé nepsaní na blog...

6. ledna 2009 v 19:36 Moje kecy
Asi víte, že jsem vám v předešlých článcích psala, že tu přes Vánoce nebudu. Bohužel musím říct, že mně blog moc nechyběl. Občas mě táta pustil na svůj PC, protože na mým jsem na chatě neměla signál a podívala jsem se, co je novýho. Psát se mi nechtělo spíš jsem se koukala na vaše blogy (asi nejvíc na blog Hryzalky a Mummye). Jack už víc nevyrost, ale ztloustnu a aktivní je stále stejně. Ve škole teď budem psát samý písemky, tak mě omluvte x).

Stará fotka (focená před Vánocema) :