!!!KONEC!!!

Srpen 2008

Moje motto

31. srpna 2008 v 11:10 Moje kecy
Tak jsem si vyrobila motto. Musela jsem ho vytvořit, protože, když si někdo na netu najde můj blog a bude potřebovat poradit s křečkem, tak si to motto přečte (je to snad dostatečně velký) a holt se bude muset zeptat někoho jinýho, víte jak to myslim...Protože já to teď ve školním roce fakt nebudu stíhat a vím, že nebudu sama!!!
Ps : Například teď o prázdninách, když jsem byla na táboře, tak jedna holka potřebovala poradit s křečíkem (nebylo to nic závažnýho) a jelikož jsem jí neodepsala, tak na můj blog napsala fakt celkem "drsný" komentáře...Sice je pravda, že když jsem si ten blog "pořídila", tak bych se mu měla věnovat, ale...
Moje motto :

Za tejden bude Jackie KONEČNE doma

30. srpna 2008 v 12:15 Můj křeček Jackinka
Hodněkrát jsem se na blogu zmínila o tom, že je Jackie celý prázdniny na chalupě...Samozřejmě tam není sama, je tam s babičkou a dědou...Je tam proto, protože jsem byla skoro celý prázdniny pryč (dva tábory, dovolená s mamkou, Kréta). Ale párkrát jsme Jackii navštívili a dokonce jsem jednou byla na chatě celej tejden, takže jsem každej den byla s ní nejmíň dvě hodiny(a to bez přehánění) venku. I když tam nejsem, babička tvrdí, že jí ven taky celkem hodně pouštěj, takže se Jackie má URČITĚ dobře. Každopádně se těšim, až jí zase po dlouhý době budu mít doma. A taky jste si asi všimli, že o ní moc článků nepíšu a to je ten důvod↑. Tak jsem se snažila o prázdninách napsat alespoň nějakej článek, i když jich moc nebylo a vim, že za moc nestály. Ale teď se to budu snažit vylepšit!!
A přečtěte si prosim ten předešlej článek!!
Starší fotka :

Jak to teď bude!!

30. srpna 2008 v 11:59 Moje kecy
Bohužel vám nemůžu slíbit, že teď během školního roku budu psát hodně článků jako před tím, protože teď se musim hodně snažit, protože se mi tohle výzo bude počítat..na střední...takže musí bejt co nejlepší...!!!Ale nebojte, občas vám sem nějakej článek připíšu, ale už prostě nebudu mít moc času chodit na vaše blogy...Takže jestli si můj blog vymažete z oblíbenejch nebo ze SBček, tak s tim nic nenadělám...Jinak sem uplně alergická na komentáře typu "Jaktože nechodíš na můj blog?"apod. Protože potom, když mi tohle někdo napíše, tak to beru jako povinnost a ne jako zábavu, že se podívám na váš blog a napíšu občas komentář (hodně často si ten článek na vašem blogu přečtu, ale komentáře nenapíšu) A"někdo"-(je vás ale víc)..mi na blog píše, že k němu nechodim...Hlavně Mišula.To mi fakt hodně vadí!!! Jako neberte si to nějak osobně, ale chtěla bych, abyste z toho nedělali vědu, když vám na blog čtyři dny nenapíšu žádnej komentář..To je všechno...
Budu se snažit vám alespoň jednou tejdně nějakej komentář napsat...Čekejte je o víkendu xD

Moje ikonka

27. srpna 2008 v 13:53 Moje kecy
Jelikož jsem se teďka trochu nudila, rozhodla jsem se, že si vyrobím vlastní klikající ikonku. Myslím si, že se mi celkem povedla. A UPOZORŇUJU vás, že ten kdo si chce něco z tohoto blogu okopírovat, ať tu ikonku pod ten článek dá! Ale nejradši bych byla, abyste nekopírovali. Myslim si, že už hodně lidí ví, jak ji vytvořit, ale kdo ne, tak ať se mrkne SEM ←Návod.
A tady je :


Jak to bude, až nebude Jackie....

26. srpna 2008 v 19:04 Moje kecy
Já vím, že je blbý nad tim přemejšlet už předem, ale křeček je bohužel krátkověké zvíře, které se dožívá maximálně tří let, teda někdy i dýl, ale to platí jen u křečka zlatého. Džungaráci se ale většinou dožívají jen dvou roků a Jackince budou dva roky už za dva měsíce. Vim, že to takhle nemůžu brát, protože se taky může stát to, že když je křeček v "dobrym" stavu, tak se může dožít i víc, což Jackie v dobrým stavu zatím je a vypadá zdravě a to jsem ráda...Ale stejně. Prostě jsem nad tim jen tak přemejšlela, jaký zvíře bych si potom pořídila. Chtěla bych zůstat u křečků, ale přála bych si i něco "většího". Bohužel ale nemůžu mít víc zvířat, protože by mi to prostě rodiče nedovolili. Ale kdybych měla dva džungaráky v jedný kleci, tak by to mamka snesla. Ale musela bych mít kluka a holku, aby se neprali, ale zase by měli pořád mladý...Ale mně by to nevadilo, ale mamce jo. Takže to nevim, jestli by prošlo..
Foto-křečci džungarští :
Potom jsem uvažovala nad tím, že bych mohla mít morče a nebo potkánka, ale musela bych jim koupit nový vybavení..to by nebyl problém.
Foto- Morče a potkánek :
A teď něco většího....Už asi před pěti rokama jsem si přála kočku...Ruskou modrou... Kočku bych si samozřejmě přála nejvíc, ale problím je v tom, že mi nemáme nějakej rodinnej dum, ale byt. V tom je asi největší problém. Kdybysme číču potřebovali pohlídat, tak bysme ji dali k babičce.. Jako Jackii, která tam ještě pořád je... Bohužel...Příští tejden jí už ale přivezem..jupíí...
Foto-Ruská modrá :
Obrázek “http://www.celysvet.cz/diskuze/foto-132583.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://www.ruskamodra.wz.cz/image/kolja.jpg
A domácí kočka :
http://www.kocici-depozitum.estranky.cz/archiv/iobrazek/37
Všechny fotky, který tu jsou sem našla v googlu. A co vy, který zvířátko byste si vybrali vy?? Já teda kočku...Buď to ruskou modrou a nebo obyč kočku domácí, ale černou nebo zrzavou.
Popravdě nemám co psát...tak jsem vám sem napsala tohle.↑
Ale tohle je jen předběžný! A navíc Jackie je naštěstí ještě pořád čilá a zdravá!!!

Designy, který tu kdy byly =D

24. srpna 2008 v 12:47 Moje kecy
Tak jsem se rozhodla, že vám sem dám všechny designy, který jste tu mohli vidět..Je jich vážně hodně, ale nevím přesně, jak šly za sebou. Jinak jste si asi všimli, že jsem včera vytvořila nový design. Trvalo mi to asi hodinu. Smajlíky, který by se k tomu vzhledu hodily jsem našla na Míši blogu a pozadí stránky na blogu Barushky13. Mně se náhoudou moc líbí a myslim si, že se mi moc poved. A tady je↓ a když kliknete na celý článek, tak tam máte dalších 13 vzhledů, který v minulosti zdobily můj blog. Třeba si na ně vzpomenete!!!Můžete si taky všimnout, že jsem převážně dělala zelený designy..njn moje oblíbená barva. A když porovnáte první a posední vzhled....no posuďte sami. Mám na vás ještě jednu věc-HLASUJTE V ANKETĚ, KTERÝ DESIGN SE VÁM LÍBIL NEJVÍC...PROSÍM PODLE PRAVDY!!! DÍKY MOOC!!!
1.


Jackie měla klíště

16. srpna 2008 v 11:56 Můj křeček Jackinka
Teď, když je Jackie pořád na chalupě, tak ji pouštíme hodně na zahradě. V pondělí jsem si všimla, že má Jackie na bříšku klíště. Musim říct, že mě to docela překvapilo, protože jsem netušila, že i tak malý zvířátko jako křeček může mít klíště. Bylo hodně malý, takže nebylo snadný jí ho dát pryč a navíc bylo na takovým místě...A Jackie sebou pořád škubala, takže to fakt nešlo a tak jsem to vzdala, protože jsem nechtěla Jackinku trápit. Ve středu už bylo trochu větší, a tak jsem jí na to dala takovej krém (ten jsem jí na to dávala i před tim, ale nepustilo se) a po chvíli se konečně pustilo. Jackie na tom místě měla akorát takovej růžovej flíček, ale to je normální...Když jsem jí to místo včera prohlížela, tak už to bylo ok.
Jak to tak vypadá, tak Jackie zůstane na chatě až do konce prázdnin, protože odedneška tu zase nebudem..!Jinak žádný nový fotky bohužel nemám.Tak tu máte alespoň jednu starší...

68. a 69.Diplom

6. srpna 2008 v 13:56 Diplomy
Tenhle↓ "malej" diplom jsem dostala od Zimíka(Terky) za 1000. klik v anketě. Moc děkuju!!!

Návštěvnost za červenec→ 2008

4. srpna 2008 v 19:56 Návštěvnost
Návštěvnost za tenhle měsíc je skoro o polovinu menší než návštěvnost za červen. Ale já se vám ani nedivim, protože za tenhle měsíc jsem napsala jen 12 článků, takže nebylo co číst. Musim ale říct, že to byl pro mě nejlepší měsíc za celej tenhle rok a ani mi blog moc nechyběl. Njn prázdniny, ale asi zatim nejlepší byla Kréta a ten tábor, ze kterýho jsem se vrátila včera. Tak tady je návštěvnost za tenhle měsíc↓

Křeček velký

4. srpna 2008 v 17:44 Druhy křečků
Křeček velký žije na Madagaskaru. Obývá suché opadavé lesy s písčitou půdou. Za potravou vychází za soumraku. Živí se ovocem, semeny, spadanými plody a kůrou stromů. Několik křečků obývá podzemní systém přibližně šesti doupat. Je to typický komplex tunelů, které mají v průměru 45 cm, jsou až 5 metrů dlouhé a přibližně 1 metr pod zemí. Jejich teritorium může být velké 3-4 hektarů. Rozměry: délka těla 30-35 cm, délka ocasu 20-25 cm, hmotnost 1,2 kg. O jeho rozmnožování se ví velmi málo, rodí 1-2 mláďata. Mláďata se rodí začátkem teplé dešťové sezóny na konci listopadu a začátkem prosince. Bohužel, nevíme jakého věku se v přírodě dožívá. V zajetí je to přibližně 5 let. Zajímavosti: Většinou žijí v rodinách. Rodinu tvoří monogamní pár a jeho potomstvo. Obvykle běhají po čtyřech, ale dokážou skákat po zadních nohou jako klokani. Křečci velcí jsou velmi ohroženi kácením lesů na Madagaskaru.

Enrique Iglesias - Can You Hear Me?

4. srpna 2008 v 15:19 ♪ Music ♫
Tak sem se včera vrátila z tábora x)...Musim říct, že byl o hodně lepší, než ten předešlej anglickej =D...Příští rok tam jedu znova :)...Jinak se mi teď momentálně hrozně líbí písnička Can You Hear Me..x)...Mno ono by se jich našlo víc...ale...Vim, že to není nic k tématu "křečci"!!!...Nemam teď co o křečcích psát, protože podle mě už ani nic víc o nich psát nemůžu...Jedině něco o Jackii, ale ta je pořád na chatě...takže ani to ne...=(
Ale jsem vám mooc vděčná, že jste hlasovali pro Jackii v soutěži o pravý ceny na Jahody, protože vyhrála =D!!!