!!!KONEC!!!

Červenec 2008

Už zase odjíždim

22. července 2008 v 11:24 Moje kecy
No jo no, už dneska zase odjíždim na další tábor. Abych řekla pravdu, asi před tejdem jsem se tam hrozně těšila, ale teď už zase moc ne. Tak papa!!!

Hlasujte pro Jackii

21. července 2008 v 11:26 Můj křeček Jackinka
Byla bych ráda, kdybyste hlasovali pro Jackinku TADY. Je to finále soutěže o pravý ceny. Sice Jackie nemá skoro žádnou šanci, protože to finále začalo v tu dobu, když sem byla na táboře, tak jsem si nemohla shánět hlasy..ani dát na blog, abyste hlasovali a to kolo za pár dní končí..Pokud budete chtít, tak mi napište sem do komentářů a já pro vás budu taky hlasovat. Díky moc!
Novou fotku Jackinky nemám, protože je pořád na chatě a pojedem pro ní, až se vrátím z toho dalšího tábora, což je asi tak 14 dní!!!

Tábor

7. července 2008 v 19:05 Moje kecy
No jo, už zejtra odjíždim na tábor!!! Takže tam budu od 8.7.-18.7. a až se vrátim, tak budu doma tři dny a potom jedu na další tábor. Vždyť sem vám to před prázkama psala, že tu fakt moc nebudu. Každopádně se na oba tábory moc těšim.Papa
Jo a ještě se pls podívejte SEM a hlasujte!!! Díky


Jackie je ve třech soutěžích

7. července 2008 v 8:55 Můj křeček Jackinka
Zase potřebuju, abyste Jackii podpořili, ale tentokráte né v jedný soutěži, ale ve třech. První soutěž je na Berushky blog a je to druhý kolo→TADY. Druhá soutěž je na Domči blogu, ale je to už třetí kolo a navíc je to soutěž o pravý ceny→TADY. A ta třetí soutěž je na Jahody blogu. Teď momentálně probíhá taky třetí kolo a Jackinka si vede celkem dobře, takže počítám, že se do FINÁLE dostane, ale nechci nic zakřiknout. Nwm, kdy to finále má začít, ale asi tak do pěti dnů nwm. Jelikož tu teda nebudu, protože v úterý odjíždim na tábor, takže vám sem nemůžu dát přesnej odkaz, ale doufám, že až to finále začne, tak že Jackii podpoříte→TADY. Samozřejmě, jestli se vám Jackinka nelíbí, tak pro ni nehlasujte, ale ten kdo pro ní hlásne, má to u mě a když tak mi napište do komentářů a já pro vás ještě dneska hlásnu...Moc díky!!

Jackie je pořád na chatě!

7. července 2008 v 8:36 Můj křeček Jackinka
Už jsem se vám o tom na blogu zmiňovala, že Jackinka po tu dobu, co budem na Krétě, bude u babičky. Jenže jsem myslela, že až se vrátíme, pojedem na chatu a Jackii si přivezem domů. Když jsme tam předevčírem přijeli, tak jsem se honem šla podívat, jak se Jackii "daří", protože jsem se na ni už hodně těšila. Mno vypadala, že trochu přibrala, takže bylo vidět, že hlady neumírala. Potom mi děda řekl, že s ní každej den byl na zahradě, což se jí určitě líbilo víc, než kdyby běhala normálně v bytě. Včera, když jsem chtěli už jet domů, tak se mamka zmíňila o tom, že po tu dobu, co budu já na táboře a moje ségra na soustředění, chtěj vymalovat byt a že stejně už v úterý jedem obě dvě, takže bych stejně byla s Jackií jen v pondělí...Tak babička řekla, že si jí tam rádi nechaj. Ale obávám se, že když teď Jackie bude každej den běhat venku, tak až ji pustim u nás doma...se jí to líbit nebude!!!Ale co nadělá.
Toe trochu starší fotka↑

33.bleskovka-diplomy-KONEC

7. července 2008 v 7:59 Bleskovky
Tak tady jsou diplomy za 33.bleskovku! Dvoum z vás jsem nemohla udělat diplom, protože špatně určili druh toho křečka...mimichodem byl to křečík roborovský.
Více diplomů→klik na "Celý článek"

Moje přezdívka

6. července 2008 v 10:44 Moje kecy
Tak tady mě máte!!!...Celkem hodně lidí mi psalo Sibiřko, ale já jsem prostě Sibirka podle týhle zmrzliny!! Chápete?? Možná jste si mysleli, že je ta přezdívka vymyšlená, ale jak vidíte není!!! Já jsem vám to sem chtěla napsat už dřív..Jinak je to něco jako Ruská zmrzlina...

33.Bleskovka

5. července 2008 v 11:28 Bleskovky
Takže po dlouhý době je tu bleskova!!! Ten kdo to bude mít správně dostane samostatný diplom..Pro prvních pět lidí!!!
1)Co je to za druh křečka?
http://tn3-1.deviantart.com/fs12/300W/i/2006/303/7/f/My_little_hamster_by_saddiamonds.jpg
2)Hlasuj pro Jackinku TADY, ale jen jestli se ti líbí!
3)Co si měla na výzo?
4)Co chceš na diplom?

Ceny za 3.místo pro Jackinku

4. července 2008 v 13:02 Můj křeček Jackinka
Takže na Belly blogu Jackie získala 3. místo...Byla to soutěž o pravý ceny, ale jen vítěz "jí" získal (jako tu pravou cenu). Ale každopádně moc děkuju za ceny.
A tady je ještě jedna cena→KLIK←A ještě když tak hlas pro Jackii→TADY←Díky za ceny i za hlasy

Návštěvnost za červen→ 2008

4. července 2008 v 12:45 Návštěvnost
Tak sem se rozhodla, že sem nebudu dávat normálně návštěvnost po tejdnu, ale vždycky po měsíci si najedu do statistik a "vyfotim" návštěvnost za ten měsíc a dám to na blog. Myslim si, že je to tak lepší a navíc je s tim míň práce, takže to teď takhle budu dělat. Vlastně tu i uvidíte, zhlédnutí mýho blogu za den. To je asi všechno, co bych vám k tomu chtěla říct a další návštěvnost tu teda čekejte až za měsíc!!!
Celý článek klik↓

Čus...Sem zpět =D

4. července 2008 v 8:50 Moje kecy
Takže dneska ve tři ráno jsme se vrátili z Kréty, ale bohužel tu na moc dlouho nebudu, protože v úterý hned jedu na anglickej tábor...A potom na další tábor...Takže mě tu fakt nečekejte!!! Jinak na Krétě bylo fakt super a musim říct, že jsem se docela bála letět, protože jsem před tim nikdy neletěla, ale nakonec sem to teda přežila. Počasí bylo taky pěkný, protože ani jednou nepršelo a bylo jasno. Asi největší zážitek mám z Water City (aquapark)... fakt dost obrovskej!...Ale přes víkend tu taky nebudu, protože jedem na chatu...musíme přivíst Jackii. Jestli ještě pro Jackinku chcete něco udělat, tak pro ní pls hlasujte→TADY.
Ps : Možná se divíte, že když jsme se vrátili ve tři ráno, jaktože jsem vyspalá a píšu vám tak brzo..(mno teď koukám na hodiny a už je devět mno nic) atd...Mno bohužel jsem před odletem zjistila, že mě a ségru mamka objednala na rovnátka, takže tam v 10 máme bejt...Jinak vám můžu říct, že vyspalá fakt nejsem.... Každopádně až se vrátim z rovnátek, tak půjdu spát...Možná.!